Наша команда    

Оксана_смол.jpg
 Оксана Ковальова   

Режисер, музикант, палкий фанат та знавець жанру мюзикла.

У 2007 році започаткувала студію мюзиклу "ОКей!". Була ініціатором та організатором фестивалю "Мюзикл-авеню", Клубу Шанувальників Мюзиклу. Проводила майстер-класи по вокалу  ("Образний вокал") та акторської майстерності. Має музичну та соціологічну освіту, вивчає психологію. Здобула альтернативну освіту з акторської майстеності та режисури. За плечима багаторічний досвід викладання вокалу та акторської майстерності, гра на сцені, більше 12 вистав у якості режисера.

Є художнім керівником та "двигуном" усіх процесів у театрі-студії "ОКей!".

Керівник театру-студії

  Ларіса Вялова  

Адміністратор

Вперше прийшла до студії як мама учениці. За 10 років пройшла багато етапів становлення нашої студії та театру. 

Зараз її донька, випускниця студії "ОКей!", є студенткою музичної академії ім. Глієра (джазовий спів), а Ларіса з 2015 року наш улюблений адміністратор!

Спілкування з батьками, організація виступів, поїздок та фестивалів, костюми та декорації  - це, та багато іншого, за що відповідає Ларіса у театрі-студії "ОКей!".

Її справді можна назвати "серцем" ношого колективу!

  Наталія Шаркевич  

Акторська майстерність

Акторка театру та кіно, випускниця інституту ім. Карпенко-Карого (майстерня Дмитра Богомазова).

Режисер, викладач акторської майстерності та сценічної мови студії "ОКей!" з 2016 року. Акторка театру КХАТ. Викладає акторську майстерність та сценічну мову у Національній Академії Керівних Кадрів Культури і Мистецтв. Має музичну освіту.

Наталка важає, що в кожній дитині є щось унікальне та талановите - треба тільки дати цьому проявитися. Для своїх учнів вона перш за все друг, якому вони довіряють. А іноді і партнер по сцені, бо залюбки грає зі своїми учнями у виставах.

Ліда.jpg
 Лідія Шрамко  

Хореографія

Хореограф, викладач сучасного танцю.

Випускниця  КНУКіМ, кафедра режиссури і хореографіі. Працювала артистом балету у театрі "Киев-Модерн балет" під керівництвом Раду Поклітару. Проходила курс навчання по класу contemporary dance, flying low та курс фізичного театру у Robert Hayden. У першому сезоні танцювального шоу "Танцюють всі" була фіналісткою цього проекту. Готувала учнів киівського хореографічного училища для участі у міжнародних і украінських конкурсах. Є режисером-постановником пластичних вистав у театрі CSH.

Лідія Ігоревна - дуже креативна особистість, завжди у творчому пошуку. До того вона і намагається привчати своїх учнів!

37938267_1968185859879890_4633994971916009472_n.jpg
 Марія Янкіна  

Вокал

Викладач зі співу та професійна співачка. Засновник та бенд-лідер гурту MaYamy band. Організатор шоу "Give piece a chance " і "Ніч напередодні Різдва ". Композитор, аранжувальник, автор текстів. Кожна дитина для Марії - перш за все особистість зі своїми ньюансами та психологією. Вона важає, що вокал - це не просто техніка, артикуляція, дихання, це і "голова", розуміння, емоції, можливість бути вільним. Марія фанат галасу та флешмобів - таким чином вона намагається не тільки навчити співати, але і бути артистом.

Марія справді вміє дати дитині можливість повірити в себе та "запалитися" виконанням.

Helin2.jpg
 Хелін Коньяр 

Вокал

 

Професійна співачка та починаючий виклалач зі співу. Випускниця студії. Студентка Київської муніціпальної академії естрадного та циркового мистецтва, спеціальність "естрадний спів". Грала головні ролі у новорічних шоу в Палаці України та Національному цирку України. Артистка мюзиклу «Ліхтаріус, історії оживають». В 14 років стала півфіналісткою 3 сезону Голос Діти в команді Потапа. Виступала на одній сцені з багатьма відомими співаками.

Для Хелін важливо, щоб її учні отримували задоволення та багато веселої енергії на уроці, адже з гумором та зацікавленністю навчатись набагато легше та цікавіше.