Про нас          

Навантаження

 

Юні актори мають 6 учбових годин на тиждень.

 

На відділенні мюзиклу двічі на тиждень вокал (ансамбль), двічі хореографія та двічі  - майстерність актора. Є можливість додатково займатись індивідуальним вокалом.

На відділенні пластичного театру упор робимо на компетенції драматичного актора: двічі на тиждень акторська майстерність (разом зі сценічною мовою), двічі - хореографія, і по одному уроку вокалу та сценічної пластики.
Результати

 

Результати навчання актори показують на сцені. Кожна дитина обов'язково приймає участь у нашому новорічному шоу та у постановці вистави на прикінці навчального року.

Окрім того двічі на рік проводяться відкриті уроки з усіх дисциплін.

Для тих, хто займається індивідуальним вокалом, двічі на рік проводиться академконцерт.

Також у студії проводяться засідання Клубу Шанувальників мюзиклу та тематичні вечори.

Перспективи

 

Для тих, хто хоче і вже може більше, ми пропонуємо взяти участь у наших театральних проектах. А це означає багато праці, участь у театральних фестивалях та конкурсах, цікаві подорожі та гра на "дорослих" сценах).

Наша "база"

 

Наразі студія існує як хозрахункова група в єдиній в Україні Школі Джазового та Естрадного мистецтв. Це дає можливість брати участь в проектах та заходах школи, використовувати сучасну технічну базу, працювати в атмосфері джазу та музичної творчості.

Школа знаходиться в районі метро "Лівобережна" (8 хвилин пішки або 2 зупинки на автобусі),  за адресою вул. Челябінська, 7в.

Наша філія

 

З вересня 2020 року відкривається філія нашого театру-студії на правому березі в районі метро "КПІ".