IMG_4982.JPG

  Вистави    

IMG_4982.JPG

Одного разу на Купало

Мюзикл за мотивами старословянських легенд.

Мюзикл поставлен в стилі етно-модерн, використувуючи як сучасні, так і народні українські пісні та музику у відповідній обробці: поп-фолк, рок-фолк, джаз-фолк. Вистава пропонує глядачеві зазирнути у світ старовинного слав'янського етносу. А яскраві персонажі та чудова музика створюють особливу магію та роблять цю подорож захопливою. У мюзиклі підіймається тема взаєморозуміння істот з різними поглядами та життевою філософією (Люди та Духи) та їх пошуки шляху один до одного; віри в себе та в свої мрії, в те, що в житті завжди є місце диву – треба тільки роздивитися.

Сценарій та постановка..............Оксана Ковальова Хореографія.......................................Лідія Шрамко Вокал...............................................Юлія Шайкевич Адміністратор....................................Ларіса Вялова


IMG_1745.JPG

Король-Профітроль

Герої цієї казки приділяють дуже багато уваги дрібницям, роблять собі культ з речей, не помічаючи головного – близьких людей поруч. Але, як і має бути у казці, все стає на свої місця. Може в цих персонажах глядачі зможуть впізнати і себе? В будь якому разі гарний настрій всім забезпечен!

Мюзикл для дітей старше 6-ти років та їх батьків.

Музика та сценарій Вячеслава Тімохіна

Переклад пісень Андрія Водова

Режисер Наталя Шаркевич

Хореографія Лідії Шрамко

Художній керівник Оксана Ковальова

60002113_2702553206482916_48133867364386

Зграя

"Зграя" (або "Дім, чекай я йду"), музична вистава за повістю Костянтина Сергієнко “До побачення, яре!”.

Ця вистава - це спогади головного героя Гордого про його життя у зграї безхатніх псів. Спогади про веселе і сумне. В центрі уваги - взаємовідношення собак з людьми. У виставі висвітлюється не жорстокість людей, а людяність тварин. Тому герої саме як люди сумують, жартують, вигадують різні небилиці та страждають від зради. 

Ця вистава була зроблена на підтримку притулку для безхатніх тварин "Сіріус".

Постановник Наталля Шаркевич

Хореограф Лідія Шрамко

Вокал Аліна Поліщук

Художній керівник та координатор проекту Оксана Ковальова

61032547_2751546938250209_81130259761174

Шірлі та шоколадна фабріка

Мюзикл за книгою Роальда Даля